Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Первозванівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04365098) був реорганізований і увійшов до складу Первозванівської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Первозванівка
Кіровоградський район, Кіровоградська область

Про місцеві податки і збори на 2019 рік

ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  

___ ________ 2018 року                                                                          № ____

 

Про встановлення

туристичного збору

 

          Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п. 24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями) сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити з 01 січня 2019 року по  Первозванівській   сільській

раді туристичний збір, а саме:

              Платниками збору  є:

   Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також

особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територіальних громад, про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

         Платниками збору не можуть бути особи, які:

         а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів

найму, у селі, селищі або місті, радами яких встановлено такий збір;

        б) особи, які прибули у відрядження;

        в) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують

інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);

        г) ветерани війни;

        ґ) учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській

АЕС;

       д) особи, які прибули за путівками (курсівками) на лікування,

оздоровлення, реабілітацію до лікувально-профілактичних, фізкультурно-оздоровчих та санаторно-курортних закладів, що мають ліцензію на медичну практику та акредитацію центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері охорони здоров'я;

       е) діти віком до 18 років;

       є) дитячі лікувально-профілактичні, фізкультурно-оздоровчі та

санаторно-курортні заклади.

        Базою справляння збору є:

        Базою справляння є вартість усього періоду проживання

(ночівлі) в місцях, визначених Податковим кодексом України, за вирахуванням податку на додану вартість.

До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи

побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в'їзд (віз), обов'язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду.

          Ставка збору

Ставка встановлюється у розмірі 1%  відсоток (від 0,5 до 1 відсотка)

до бази справляння збору, визначеної Податковим кодексом України.

          Порядок обчислення

Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних

з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

         Податковий період

         Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

          Строк сплати

Сума туристичного збору, обчислена відповідно до податкової

декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням податкових агентів.

Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи,

що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору у контролюючому органі за місцезнаходженням підрозділу

 

          2. Рішення від 12.07.2017 року № 367 «Про встановлення туристичного збору»  вважати такими, що втратили силу.

          3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

          4. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, фінансово-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики та регламенту.                          

 

Сільський голова                                                               П. Мудрак                  

 

 

 

 
  Описание: ГЕРБ1

 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  

___ ________ 2018 року                                                                          № ____

 

Про встановлення

збору для місць паркування

транспортних засобів

 

Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п. 24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями) сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Встановити з 01 січня 2019 року по Первозванівській  сільській раді збір для місць паркування транспортних засобів, а саме:

Платниками збору є:

Платниками збору є юридичні особи, їх філії (відділення, представництва), фізичні особи - підприємці, які згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, організовують та провадять діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на майданчиках для платного паркування та спеціально відведених автостоянках.

Перелік спеціальних земельних ділянок, відведених для організації та провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів, в якому зазначаються їх місцезнаходження, загальна площа, технічне облаштування, кількість місць для паркування транспортних засобів, затверджується рішенням сільської, селищної або міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, про встановлення збору.

Таке рішення разом з переліком осіб, які уповноважені організовувати та провадити діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів, надається виконавчим органом сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, контролюючому органу в порядку, встановленому Податковим кодексом України.

Об’єкт оподаткування

Об'єктом оподаткування є земельна ділянка, яка згідно з рішенням сільської, селищної або міської ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, спеціально відведена для забезпечення паркування транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування, тротуарах або інших місцях, а також комунальні гаражі, стоянки, паркінги (будівлі, споруди, їх частини), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету, за винятком площі земельної ділянки, яка відведена для безоплатного паркування транспортних засобів, передбачених статтею 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".

Базою оподаткування є:

 Базою оподаткування є площа земельної ділянки, відведена для паркування, а також площа комунальних гаражів, стоянок, паркінгів (будівель, споруд, їх частин), які побудовані за рахунок коштів місцевого бюджету.

Ставка податку

Ставки збору встановлюються за кожний день провадження діяльності із забезпечення паркування транспортних засобів у гривнях за 1 кв. метр площі земельної ділянки, відведеної для організації та провадження такої діяльності, у розмірі 0,075 відсотка мінімальної заробітної плати, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

При визначенні ставки збору сільські, селищні та міські ради або ради об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, враховують місцезнаходження спеціально відведених місць для паркування транспортних засобів, площу спеціально відведеного місця, кількість місць для паркування транспортних засобів, спосіб поставлення транспортних засобів на стоянку, режим роботи та їх заповнюваність.

 

Порядок обчислення та строки сплати збору

Сума збору за місця для паркування транспортних засобів, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал, сплачується щоквартально, у визначений для квартального звітного (податкового) періоду строк, за місцезнаходженням об'єкта оподаткування.

Платник збору, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що провадить діяльність із забезпечення паркування транспортних засобів на земельній ділянці не за місцем реєстрації такого платника збору, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як платника збору у контролюючому органі за місцезнаходженням земельної ділянки.

Податковий період

Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

 

2. Рішення від 12.07.2017 року  № 366 «Про встановлення збору для місць паркування транспортних засобів», вважати таким, що втратило силу.

3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

4. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, фінансово-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики та регламенту.                          

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           П. Мудрак      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       

 

 

 
  Описание: ГЕРБ1

 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  

___ ________ 2018 року                                                                          № ____

 

Про встановлення

єдиного податку

 

          Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п.24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями) сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Встановити з 1 січня 2019 року на території  Первозванівської сільської ради єдиний податок для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування.

 

          1.1. Платники податку.

          1.1.1. Платниками податку  на території  Первозванівської  сільської ради є юридичні особи та фізичні особи - підприємці з податковою адресою у межах  Первозванівської  сільської ради, які відповідають вимогам спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, і які при цьому  самостійно обрали даний спосіб оподаткування доходів.                                 

 

          1.1.2. Суб'єкти господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяються на такі групи платників єдиного податку:

          1) перша група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень;

          2) друга група - фізичні особи - підприємці, які здійснюють господарську діяльність з надання послуг, у тому числі побутових, платникам єдиного податку та/або населенню, виробництво та/або продаж товарів, діяльність у сфері ресторанного господарства, за умови, що протягом календарного року відповідають сукупності таких критеріїв:

не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

обсяг доходу не перевищує 1500000 гривень.

            3) третя група - фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена та юридичні особи - суб'єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми, у яких протягом календарного року обсяг доходу не перевищує 5000000 гривень;

          4) четверта група - сільськогосподарські товаровиробники, у яких частка сільськогосподарського товаровиробництва за попередній податковий (звітний) рік дорівнює або перевищує 75 відсотків.

 

          1.1.3 Не можуть бути платниками єдиного податку першої - третьої групп:

          1.1.3.1. суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють:

  1. діяльність з організації, проведення азартних ігор, лотерей (крім

розповсюдження лотерей), парі (букмекерське парі, парі тоталізатора);

          2) обмін іноземної валюти;

          3) виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин);

          4) видобуток, виробництво, реалізацію дорогоцінних метатів і дорогоцінного каміння, у тому числі органогенного утворення (крім виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння);

          5) видобуток, реалізацію корисних копалин, крім реалізації корисних копалин місцевого значення;

          6) діяльність у сфері фінансового посередництва, крім діяльності у сфері страхування, яка здійснюється страховими агентами, визначеними Законом України "Про страхування", сюрвейєрами, аварійними комісарами та аджастерами;

          7) діяльність з управління підприємствами;

          8) діяльність з надання послуг пошти (крім кур’єрської діяльності) та зв'язку (крім діяльності, що не підлягає ліцензуванню);

          9) діяльність з продажу предметів мистецтва та антикваріату, діяльність з організації торгів (аукціонів) виробами мистецтва, предметами колекціонування або антикваріату;

  1. діяльність з організації, проведення гастрольних заходів;
    1. фізичні особи - підприємці, які здійснюють технічні

випробування та дослідження (група 74.3 КВЕД ДК 009:2005), діяльність у сфері аудиту;

          1.1.3.3  фізичні особи - підприємці, які надають в оренду земельні ділянки, загальна площа яких перевищує 0,2 гектара, житлові приміщення та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 100 квадратних метрів, нежитлові приміщення (споруди, будівлі) та/або їх частини, загальна площа яких перевищує 300 квадратних метрів;

  1. страхові (перестрахові) брокери, банки, кредитні спілки,

ломбарди, лізингові компанії, довірчі товариства, страхові компанії, установи накопичувального пенсійного забезпечення, інвестиційні фонди і компанії, інші фінансові установи, визначені законом; реєстратори цінних паперів;

          1.1.3.5 суб'єкти господарювання, у статутному капіталі яких сукупність часток, що належать юридичним особам, які не є платниками єдиного податку, дорівнює або перевищує 25 відсотків;

          1.1.3.6 представництва, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи юридичної особи, яка не є платником єдиного податку;

  1. фізичні та юридичні особи - нерезиденти;
  2. суб'єкти господарювання, які на день подання заяви про

реєстрацію платником єдиного податку мають податковий борг, крім безнадійного податкового боргу, що виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

          1.1.4  Не можуть бути платниками єдиного податку четвертої групи:

          1.1.4.1 суб’єкти господарювання, у яких понад 50 відсотків доходу, отриманого від продажу сільськогосподарської продукції власного виробництва та продуктів її переробки, становить дохід від реалізації декоративних рослин (за винятком зрізаних квітів, вирощених на угіддях, які належать сільськогосподарському товаровиробнику на праві власності або надані йому в користування, та продуктів їх переробки), диких тварин і птахів, хутряних виробів і хутра (крім хутрової сировини);

          1.1.4.2 суб’єкти господарювання, що провадять діяльність з виробництва підакцизних товарів, крім виноматеріалів виноградних (коди згідно з УКТ ЗЕД 2204 29 - 2204 30), вироблених на підприємствах первинного виноробства для підприємств вторинного виноробства, які використовують такі виноматеріали для виробництва готової продукції, а також крім електричної енергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками та/або з відновлюваних джерел енергії (за умови, що дохід від реалізації такої енергії не перевищує 25 відсотків доходу від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) такого суб’єкта господарювання);

          1.1.4.3 суб’єкт господарювання, який станом на 1 січня базового (звітного) року має податковий борг, за винятком безнадійного податкового боргу, який виник внаслідок дії обставин непереборної сили (форс-мажорних обставин).

1.2 Об'єкт оподаткування для платників єдиного податку четвертої

групи

  1. Об'єкт  оподаткування для платників єдиного податку

четвертої групи є площа сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень) та/або земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ), що перебуває у власності сільськогосподарського товаровиробника або надана йому у користування, у тому числі на умовах оренди. Права власності/користування земельними ділянками повинні бути оформлені та зареєстровані відповідно до законодавства.

 

  1. База оподаткування для платників єдиного податку четвертої

групи

 

          1.3.1 Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для сільськогосподарських товаровиробників є нормативна грошова оцінка одного гектара сільськогосподарських угідь (ріллі, сіножатей, пасовищ і багаторічних насаджень), з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом. Базою оподаткування податком для платників єдиного податку четвертої групи для земель водного фонду (внутрішніх водойм, озер, ставків, водосховищ) є нормативна грошова оцінка ріллі в Автономній Республіці Крим або в області, з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного за станом на 1 січня базового податкового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого Податковим кодексом.

 

          1.4 Встановити ставки єдиного податку для фізичних осіб –підприємців, залежно від виду господарської діяльності, у відсотках ( фіксовані ставки)  в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб та розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового ( звітного)  року, з розрахунку на календарний місяць:

             1.4.1 для першої групи платників єдиного податку - затвердити ставку у розмірі 10 відсотків розміру прожиткового мінімуму, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року для всіх видів діяльності;

         1.4.2 для другої групи платників єдиного податку - затвердити ставку у розмірі 20 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року   для всіх видів діяльності;

          1.4.3 для платників третьої групи встановлюється у розмірі:

 

          1)  3 відсотки доходу - у разі сплати податку на додану вартість;

 

         2) 5 відсотків доходу - у разі включення податку на додану вартість до складу єдиного податку.

 

         1.4.4 для фізичних осіб - підприємців, які здійснюють діяльність з виробництва, постачання, продажу (реалізації) ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння, ставка єдиного податку встановлюється у розмірі  5  відсотків доходу.

 

         1.4.5 для платників єдиного податку четвертої групи розмір ставок податку з одного гектара сільськогосподарських угідь та/або земель водного фонду залежить від категорії (типу) земель, їх розташування та становить (у відсотках бази оподаткування):

 

          1.4.5.1 для ріллі, сіножатей і пасовищ (крім ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, а також сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту) - 0,95;

          1.4.5.2 для ріллі, сіножатей і пасовищ, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,57;

          1.4.5.3 для багаторічних насаджень (крім багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях) - 0,57;

         1.4.5.4 для багаторічних насаджень, розташованих у гірських зонах та на поліських територіях, - 0,19;

         1.4.5.5 для земель водного фонду - 2,43;

         1.4.5.6 для сільськогосподарських угідь, що перебувають в умовах закритого ґрунту, - 6,33.

 

         1.5 Податковий (звітний) період

 

         1.5.1. Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку першої, другої та четвертої груп є календарний рік.

 

         1.5.2  Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку третьої групи груп є календарний квартал.

 

         1.6     Порядок нарахування та строки сплати єдиного податку

 

         1.6.1 Платники єдиного податку першої і другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

 

         1.6.2 Платники єдиного податку третьої групи сплачують єдиний податок протягом 10 календарних днів після граничного строку подання податкової декларації за податковий (звітний) квартал.

 

         1.6.3 Сплата єдиного податку платниками першої - третьої груп здійснюється за місцем податкової адреси.

 

         1.6.4 Платники єдиного податку першої і другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка (листків) непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

 

          1.6.5  Платники єдиного податку четвертої групи:

 

          1.6.5.1 самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням платника податку та місцем розташування земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік;

 

          1.6.5.2 сплачують податок щоквартально протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, у таких розмірах:

у I кварталі - 10 відсотків;

у II кварталі - 10 відсотків;

у III кварталі - 50 відсотків;

у IV кварталі - 30 відсотків;

 

          1.7 Складення звітності платниками єдиного податку

 

          1.7.1 Платники єдиного податку першої, другої, четвертої груп подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строк, встановлений для річного податкового (звітного) періоду;

 

         1.7.2  Платники єдиного податку третьої групи подають до контролюючого органу податкову декларацію платника єдиного податку у строки, встановлені для квартального податкового (звітного) періоду.

 

          2. Рішення від 12.07.2017 року  № 365 «Про встановлення єдиного податку», вважати таким, що втратило силу.

          3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

          4. Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, фінансово-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики та регламенту.                          

 

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           П. Мудрак      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
  Описание: ГЕРБ1

 

 

 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  

___ ________ 2018 року                                                                          № ____

 

 

Про встановлення

транспортного податку

 

          Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п.24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями) сесія сільської ради

 

ВИРІШИЛА:

 

          1. Встановити з 01 січня 2019 року на території  Первозванівської сільської ради транспортний податок

   1.1    Платники податку:

   1.1.1  Платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об'єктами оподаткування.

   1 2 Об'єкт оподаткування

   1.2.1 Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року.

  Така вартість визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику економічного, соціального розвитку і торгівлі, за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України, станом на 1 січня податкового (звітного) року виходячи з марки, моделі, року випуску, об’єму циліндрів двигуна, типу пального";

   1.3  База оподаткування

   1.3.1 Базою оподаткування є легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

   1.4 Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об'єктом оподаткування.

   1.5 Податковий період

   1.5.1 Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному року.

   1.6 Порядок обчислення та сплати податку

   1.6.1 Обчислення суми податку з об'єкта/об'єктів оподаткування фізичних осіб здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку.

   1.6.2 Податкове/податкові повідомлення-рішення про сплату суми/сум податку та відповідні платіжні реквізити надсилаються (вручаються) платнику податку контролюючим органом за місцем його реєстрації до 1 липня року базового податкового (звітного) періоду (року).

   1.6.3 Платники податку - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають контролюючому органу за місцем реєстрації об'єкта оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально.

   1.7 Порядок сплати податку

   1.7.1 Податок сплачується за місцем реєстрації об'єктів оподаткування і зараховується до відповідного бюджету згідно з положеннями Бюджетного кодексу України.

   1.8 Строки сплати податку

   1.8.1 Транспортний податок сплачується:

   а) фізичними особами - протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;

   б) юридичними особами - авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації.

 

          2. Рішення від 12.07.2017 року  № 364 «Про встановлення транспортного податку», вважати таким, що втратило силу.

          3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

          4.  Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, фінансово-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики та регламенту.                          

 

 

 

 

Сільський голова                                                                           П. Мудрак      

 

 
  Описание: ГЕРБ1

 

 

ПЕРВОЗВАНІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОГО РАЙОНУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

________ СЕСІЯ  ВОСЬМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я  

___ ________ 2018 року                                                                          № ____

 

Про встановлення акцизного податку

з реалізації суб’єктами господарювання

роздрібної торгівлі підакцизних товарів

 

          Керуючись ст. 143, 144 Конституції України, п.24 ст. 26 , ч. 1 ст. 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Податковим кодексом України (зі змінами та доповненнями)

 

ВИРІШИЛА:

 

         1. Встановити з 01 січня 2019 року по Первозванівській сільській раді акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, а саме:

Платниками податку є:

         Особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, яка здійснює реалізацію підакцизних товарів.

         Особа, яка реалізує пальне.

Об'єктами оподаткування є операції з:

          - реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів;

          - реалізації будь-яких обсягів пального понад обсяги, що:

    - отримані від інших платників акцизного податку, що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних;

   - ввезені (імпортовані) на митну територію України, що засвідчені належно оформленою митною декларацією;

   - вироблені в Україні, реалізація яких є об’єктом оподаткування відповідно до реалізації вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції), що підтверджені зареєстрованими акцизними накладними в Єдиному реєстрі акцизних накладних.

Базою оподаткування є:

- вартість (з податком на додану вартість) підакцизних товарів, що реалізовані відповідно до вимог Податкового Кодексу України.

Ставка податку

Для підакцизних товарів, встановлюються ставки податків для:

  • спирт етиловий та інші спиртові дистиляти, алкогольні напої, пиво:

Код товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД

Опис товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД

Одиниця виміру

Ставка податку

2203 00

Пиво із солоду (солодове)

гривень за 1 літр

2,78

2204 
(крім 2204 10, 
2204 21 06 00, 
2204 21 07 00, 
2204 21 08 00, 
2204 21 09 00, 
2204 29 10 00)

Вина виноградні натуральні

-"-

0,01

2204 
(крім 2204 10, 
2204 21 06 00, 
2204 21 07 00, 
2204 21 08 00, 
2204 21 09 00, 
2204 29 10 00)

Вина натуральні з доданням спирту та міцні (кріплені)

-"-

8,02

2204 10, 
2204 21 06 00, 
2204 21 07 00, 
2204 21 08 00, 
2204 21 09 00, 
2204 29 10 00

Вина ігристі 
Вина газовані

-"-

11,65

2205

Вермути та інші вина виноградні натуральні з доданням рослинних або ароматизувальних екстрактів

-"-

8,02

2206 00 
(крім 
2206 00 31 00, 
2206 00 51 00, 
2206 00 81 00 - сидр і перрі (без додання спирту); 
2206 00 39 00, 
2206 00 59 00, 
2206 00 89 00 - тільки зброджені напої, одержані виключно в результаті природного (натурального) бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5 відсотка об’ємних одиниць (без додання спирту)

Інші зброджені напої (наприклад, сидр, перрі (грушевий напій), напій медовий); суміші із зброджених напоїв та суміші зброджених напоїв з безалкогольними напоями, в іншому місці не зазначені (з доданням спирту)

гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту

126,96

2206 00 31 00, 
2206 00 51 00, 
2206 00 81 00

Сидр і перрі (без додання спирту)

гривень за 1 літр

1,06

2206 00 39 00, 
2206 00 59 00, 
2206 00 89 00

Тільки зброджені напої, одержані виключно в результаті природного (натурального) бродіння фруктових, ягідних та фруктово-ягідних соків, з вмістом спирту не більше 8,5 відсотка об’ємних одиниць (без додання спирту)

-"-

1,06

2207

Спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту 80 відсотків об’ємних одиниць або більше; спирт етиловий та інші спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, денатуровані, будь-якої концентрації

гривень за 1 літр 100-відсоткового спирту

126,96

2208

Спирт етиловий, неденатурований, з концентрацією спирту менш як 80 відсотків об’ємних одиниць, спиртові дистиляти та спиртні напої, одержані шляхом перегонки, лікери та інші напої, що містять спирт

-"-

126,96

2103 90 30 00, 
2106 90

Тільки продукти з вмістом спирту етилового 8,5 відсотка об’ємних одиниць та більше

-"-

169,27;

 

  • тютюнові вироби, тютюн та промислові замінники тютюну:

Код товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Опис товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Одиниця виміру

Ставки податку

2401

Тютюнова сировина

Тютюнові відходи

гривень за 
1 кілограм (нетто)*

2601,91

2402 10 00 00

Сигари, включаючи сигари з відрізаними кінцями, та сигарили (тонкі сигари), з вмістом тютюну

гривень за 
1 кілограм (нетто)*

2601,91

2402 20 90 10

Сигарети без фільтра, цигарки

гривень за 
1000 штук

2071,01

2402 20 90 20

Сигарети з фільтром

гривень за 
1000 штук

2071,01

2403

Тютюн та замінники тютюну, інші, промислового виробництва; тютюн "гомогенізований" або "відновлений"; тютюнові екстракти та есенції

гривень за 
1 кілограм (нетто)*

2601,91

 

 

 -  сигарети та цигарки:

Код товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Опис товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Одиниця виміру

Ставки податку

2402 20 90 10

Сигарети без фільтра, цигарки

відсотків

12

2402 20 90 20

Сигарети з фільтром

відсотків

12

 

  • мінімальне акцизне податкове зобов’язання із сплати акцизного податку з тютюнових виробів:

Код товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Опис товару (продукції) згідно 
з УКТ ЗЕД

Одиниця виміру

Ставки податку

2402 20 90 10

Сигарети без фільтра, цигарки

гривень за 1000 штук 

2770,50

2402 20 90 20

Сигарети з фільтром

гривень за 1000 штук 

2770,50

 

  • пальне:

Код товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД

Опис товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕД

Ставка акцизного податку у твердих сумах з одиниці реалізованого товару (продукції)

одиниця виміру (об’єм у літрах, приведених до t 15° C)

ставка

2707 50 10 00 
2707 50 90 00

суміші ароматичних вуглеводнів, з яких 65 відсотків об’ємних одиниць або більше (включаючи втрати) переганяється при температурі до 250° C за методом, визначеним згідно з ASTM D 86

євро за 1000 літрів

213,50

 

Легкі дистиляти:

 

 

2710 12 11 10 
2710 12 11 20

для специфічних процесів переробки

-"-

213,50

2710 12 11 90 
2710 12 15 10 
2710 12 15 20 
2710 12 15 90

для хімічних перетворень у процесах, крім зазначених у товарних підкатегоріях 
2710 12 11 10, 
2710 12 11 20, 
2710 12 11 90

-"-

213,50

 

Бензини спеціальні:

 

 

2710 12 21 00

уайт-спірит

-"-

213,50

2710 12 25 00

інші спеціальні бензини

-"-

213,50

 

Бензини моторні:

 

 

2710 12 31 00

бензини авіаційні

-"-

27

 

бензини моторні з вмістом свинцю 0,013 г/л або менше:

 

 

2710 12 41 11 
2710 12 41 12 
2710 12 41 13 
2710 12 41 31 
2710 12 41 32 
2710 12 41 33 
2710 12 41 91 
2710 12 41 92 
2710 12 41 93 
2710 12 45 01 
2710 12 45 02 
2710 12 45 09 
2710 12 49 01 
2710 12 49 02 
2710 12 49 09

із вмістом не менш як 5 мас. % біоетанолу або не менш як 5 мас. % етил-трет-бутилового ефіру або їх суміші

євро за 1000 літрів

213,50

2710 12 41 14 
2710 12 41 15 
2710 12 41 19 
2710 12 41 34 
2710 12 41 35 
2710 12 41 39 
2710 12 41 94 
2710 12 41 95 
2710 12 41 99 
2710 12 45 12 
2710 12 45 13 
2710 12 45 99 
2710 12 49 12 
2710 12 49 13 
2710 12 49 99

інші бензини

-"-

213,50

2710 20 90 00

інші нафтопродукти

-"-

213,50

2710 12 51 10 
2710 12 51 20 
2710 12 51 90 
2710 12 59 10 
2710 12 59 20 
2710 12 59 90

із вмістом свинцю більш як 0,013 г/л

євро за 1000 літрів

213,50

2710 12 70 00

Паливо для реактивних двигунів

-"-

27

2710 12 90 00

Інші легкі дистиляти

-"-

213,50

 

Середні дистиляти:

 

 

2710 19 11 10 
2710 19 11 20 
2710 19 11 90

для специфічних процесів переробки

-"-

213,50

2710 19 15 10 
2710 19 15 20 
2710 19 15 90

для хімічних перетворень у процесах, не зазначених у товарній категорії 2710 19 11

-"-

213,50

 

Гас:

 

 

2710 19 21 00

паливо для реактивних двигунів

-"-

21

2710 19 25 00

інший гас

-"-

183

2710 19 29 00

Інші середні дистиляти

-"-

183

2710 19 31 01 
2710 19 31 10 
2710 19 31 20 
2710 19 31 30 
2710 19 31 40 
2710 19 35 01 
2710 19 35 10 
2710 19 35 20 
2710 19 35 30 
2710 19 35 40 
2710 19 43 00 
2710 19 46 00 
2710 19 47 10 
2710 19 47 90 
2710 19 48 00 
2710 20 11 00 
2710 20 15 00 
2710 20 17 00 
2710 20 19 00

Важкі дистиляти (газойль)

євро за 1000 літрів

139,50

2710 19 62 00 
2710 19 64 00 
2710 19 68 10 
2710 19 68 20 
2710 19 68 90 
2710 20 31 00 
2710 20 35 00 
2710 20 39 00

Тільки паливо пічне побутове

-"-

139,50

2710 19 51 00

Паливо рідке (мазут) для специфічних процесів переробки

-"-

139,50

2710 19 55 00

Паливо рідке (мазут) для хімічних перетворень у процесах, крім зазначених у товарній підкатегорії 2710 19 51 00

-"-

139,50

2711 11 00 00

Скраплений газ природний

-"-

3,67

2711 12 11 00 
2711 12 19 00 
2711 12 91 00 
2711 12 93 00 
2711 12 94 00 
2711 12 97 00 
2711 13 10 00 
2711 13 30 00 
2711 13 91 00 
2711 13 97 00 
2711 14 00 00 
2711 19 00 00

Скраплений газ (пропан або суміш пропану з бутаном) та інші гази

євро за 1000 літрів

52

2707 10 10 00 
2707 10 90 00

Бензол

-"-

195

2707 20 10 00 
2707 20 90 00

Толуол

-"-

195

2707 30 10 00 
2707 30 90 00

Ксилол

-"-

195

2901 10 00 90

Вуглеводні ациклічні насичені (крім бутану, ізобутану)

-"-

213,50

2901 10 00 10

Бутан, ізобутан

-"-

52

2905 11 00 00

Метанол технічний (метиловий спирт)

-"-

245

2909 19 10 00 
2909 19 90 10 
2909 19 90 20 
2909 19 90 90

Інші ефіри прості, ефіроспирти, ефірофеноли, ефіроспиртофеноли, пероксиди спиртів, пероксиди простих ефірів, пероксиди кетонів (визначеного або невизначеного хімічного складу) та їх галогеновані, сульфовані, нітровані або нітрозовані похідні, крім диетилового ефіру (код згідно з УКТ ЗЕД 2909 11 00 00) 
Антидетонатори, антиоксиданти, інгібітори смолоутворення, загусники, антикорозійні препарати та інші готові присадки, добавки для нафтопродуктів (включаючи бензин) або для інших рідин, які використовують з тією самою метою, що і нафтопродукти:

-"-

213,50

3811 11 10 00 
3811 11 90 00 
3811 19 00 00

антидетонатори

євро за 1000 літрів

213,50

3811 90 00 00

Інші

-"-

245

3826 00 10 00 
3826 00 90 00

Біодизель та його суміші (що не містять або містять менш як 70 мас. % нафти або нафтопродуктів, одержаних з бітумінозних порід) на основі моноалкільних складних ефірів жирних кислот

-"-

106

3824 90 97 10

Паливо моторне альтернативне

-"-

162

         

 

         Дата виникнення податкових зобов'язань

         Датою виникнення податкових зобов'язань щодо реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів є дата здійснення розрахункової операції відповідно до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг", а у разі реалізації товарів фізичними особами - підприємцями, які сплачують єдиний податок, - є дата надходження оплати за проданий товар.

 

         Порядок обчислення податку з товарів, вироблених на митній території України

         Суми податку, що підлягають сплаті, з підакцизних товарів (продукції), вироблених на митній території України, визначаються платником податку самостійно, виходячи з об'єктів оподаткування, бази оподаткування та ставок цього податку, що діють на дату виникнення податкових зобов'язань.

Для пального, при виробництві якого в якості сировини використані інші оподатковувані підакцизні товари, сума податку до сплати зменшується на суму податку, розрахованого для такої сировини.

          Сума податку щодо сировини, що підлягає відніманню, обчислюється із застосуванням ставок податку на таку сировину, чинних на дату реалізації пального. У разі якщо така сума перевищує суму податку з пального, виробленого з такої сировини, різниця платнику не відшкодовується.

          Норми цього пункту застосовуються під час функціонування системи електронного адміністрування реалізації пального, визначеної статтею 232 Податкового кодексу України.

 

         Сплата податку при реалізації суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

         Суми податку перераховуються до бюджету суб'єктом господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Податковим Кодексом України для подання податкової декларації за місячний податковий період.

          Особа - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів, сплачує податок за місцем здійснення реалізації таких товарів.

 

          Складення та подання декларації з акцизного податку

          Базовий податковий період для сплати податку відповідає календарному місяцю.

          Платник податку - суб'єкт господарювання роздрібної торгівлі, який здійснює реалізацію підакцизних товарів подає щомісяця не пізніше 20 числа наступного періоду контролюючому органу за місцем реєстрації декларацію акцизного податку.

          2. Рішення від 12.07.2017 року  № 363 «Про встановлення акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів», вважати таким, що втратило силу.

          3. Дане рішення набуває чинності з 01.01.2019 року.

          4.  Оприлюднити дане рішення згідно чинного законодавства.  

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань бюджету, фінансів, фінансово-економічного розвитку, інвестиційної політики, законності, діяльності ради, депутатської етики та регламенту.                       

Сільський голова                                                                           П. Мудрак      

 

 


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua